Навчально-виховний комплекс №2 Покровської міської ради

   





Досягнення вчителів

 

Учителя загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 м.Красноармійська дуже творчі та креативні. Завжди приймають участь у всіх конкурсах та змаганнях як на шкільному рівні так і на міському, обласному та міжнародному.  Являються кураторами для учнів, які приймають участь у конкурсах та змаганнях.  Як вчителі так і учні під їх пильним керівництвом займають призові місця у багатоьх конкурсах, нагороджуються грамотами та дипломами.

Рой Оксана Володимирівна

2013 рік

І місце в І етапі "Класний керівник року - 2013"

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/dsc_0008.jpg
Сільченко Ірина Олексіївна
2007 рік  
·ІІІ місце Міський конкурс ім. П.Яцика
2008 рік  
·ІІІ місце Міський конкурс читців, присвячений Дню Т.Шевченка

2009 рік  

· ІІІ місце Міський конкурс класних кімнат
· І місце Регіональний конкурс "Пасхалія"
2011 рік
·Грамота міністерства освіти за оздоровлення дітей в літній період
2012 рік
· Міжнародний природничий інтегрований конкурс "Колосок" (Золото - 3 учні, Срібло - 2 учні)
·Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" (Срібло - 1 учень)
·Міжнародний конкурс знавців англійської мови "Гринвич" (Золото - 2 учні, Срібло - 1 учень)
·ІІІ місце Міський конкурс ім. П.Яцика
2013 рік
·Диплом за Всеукраїнський конкурс "Екомайстер"
 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/shevchenko_g_g.jpg

Шевченко Галина Григорівна

2007 рік

· ІІ місце Міський конкурс ім. П.Яцика

· І місце Шкільний конкурс "Учитель року"

· Грамота. Презентація досвіду "Родина і школа - магічна сила взаємозв'язку"

 2008 рік

· ІІІ місце Міський конкурс ім. П.Яцика

· Грамота  Міський конкурс "Молода людина року - 2008"

·Лауреат обласного конкурсу "Перевезення пасажирів на вантажних автомобілях"

2009 рік

· Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" (Золото - 2 учні)

· І місце Шкільний конкурс класних кімнат

· Міжнародний природничий інтегративний конкурс "Колосок" (Золото - 1 учень, Срібло - 1 учень)

·Грамота Колективна творча справа "Подорож до країни РІД"

2010 рік

·Міжнародний природничий інтегративний конкурс "Колосок" (Золото - 1 учень, Срібло - 1 учень)

·Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" (Золото - 1 учні)

2011 рік

·Грамота від Донецького обласного ІППО за розробку уроку "Подорож у казку з дітьми та їх батьками"

·Грамота ГОРОО за внесок в розвиток міста, плідну роботу у справі навчання і виховання.

·Диплом Всеукраїнський конкурс "Країна творчості"

·Грамота Всеукраїнський конкурс "Пізнайко"

2012 рік

· Міжнародний природничий інтегративний конкурс "Колосок" (Золото - 4 учні, Срібло - 3 учні)

2013 рік

·Диплом за Всеукраїнський конкурс "Екомайстер"

·Грамота За розвиток методичної освіти

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/dsc_0014.jpg

Антип'єва Марина Олександрівна

 2012 рік

· Міжнародний природничий інтегративний конкурс "Колосок" (Золото - 1 учень, Срібло - 1 учень)

· Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" (Золото - 1 учень)

· ІІІ місце Конкурс української  пісні

2013 рік

· Міжнародний природничий інтегративний конкурс "Колосок" ( Срібло - 3 учні)

· Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" (Срібло - 1 учні)

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/dsc_0010.jpg

Рубцова Ольга Іванівна

2012 рік

· Міжнародний природничий інтегративний конкурс "Колосок" (Золото - 2 учні, Срібло - 2 учні)

· Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" (Золото - 2 учні)

· ІІ місце Конкурс української  пісні

 

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/babenko_i_i.jpg

Бабенко Ірина Іванівна

2012 рік

· ІІІ місце Обласний конкурс "Пташина хатка"

· Міжнародний природничий інтегративний конкурс "Колосок" (Золото - 3 учні, Срібло - 28 учнів)

 

2013 рік

· ІІІ місце Обласний конкурс "Пташина хатка"

· І місце Міський конкурс "Фотоквест"

· Лауреат обласного конкурсу "Крокус"

·Диплом за участь в міському конкурсі "Ідеї Сухомлинського в сучасній школі"

·Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Молодь тестує якість"

·Лауреат Всеукраїнський конкурс "Наша школа - квітучий сад"

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/zhurba_t_f.jpg

Журба Тетяна Пилипівна

2010 рік

· Лауреат конкурсу "Успішний проект" у рамках проекту "Навчання для майбутнього"

2011 рік

·Лауреат конкурсу "Вчитель - новатор" в рамках проекту "Партнерство в навчанні"

2012 рік

· Лауреат заочного конкурсу "Василь Сухомлинський і сучасність"

· Лауреат міського конкурсу "Учитель року - 2012"

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/shovkun_v_i.jpg

Шовкун Вікторія Іванівна

2011 рік

· ІІ місце у шкільному конкурсі "Учитель року"

· Лауреат конкурсу "Звіряче обличчя фашизму"

· ІІ місце Обласна акція "Останній герой іще не названий"

 

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/ryabchikova.jpg

Рябчикова Марія Володимирівна

2012 рік

·  І місце Конкурс патріотичної пісні

·  Лауреат конкурсу "Солов'їні світанки"

 

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/dorofeeva_e_v.jpg

Дорофєєва Катерина Володимирівна

2011 рік

·  Номінація "Пурпурові вітрила" конкурс "Класний керівник року - 2011"

·  Номінація "Білий лелека" конкурс "Класний керівник  року - 2011"

2013 рік

· І місце у шкільному конкурсі "Педагогічний олімп - 2013"

· Диплом за проведення Всеукраїнського конкурсу "Олімпус"

 

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/dsc_0019.jpg

Коцубанова Катерина Юріївна

2012 рік

· Міжнародний природничий інтегративний конкурс "Колосок" (Срібло - 3 учні)

· ІІ місце "Веселі старти"

· ІІ місце на базі міста в обласному конкурсі фотоальбомів "Я - школярик"

 

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/bashak.jpg

Башак Олена Володимирівна

2010 рік

· Лауреат Міського конкурсу "Мій пошук і творчість тобі, Україно!"

2011 рік

· ІІ, ІІІ місця Міський конкурс "Мій пошук і творчість тобі, Україно!"

· Лауреат конкурсу "Податки очима дітей."

· Лауреат міського конкурсу "Білосніжні грані орігамі."

2012 рік

· Лауреат Міського конкурсу "Мій пошук і творчість тобі, Україно!"

· Лауреат міського конкурсу "Міліція очима дітей."

2014 рік

- ІІ місце Міська виставка дитячої творчості "Наш пошук і творчість тобі, Україно!"

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/dsc_0020.jpg

Білокобильська Світлана Вікторівна

2013 рік

· Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень."

· І місце  Конкурс української пісні

· І місце "Веселі старти."

 

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/kachkovskaya_l_a.jpg

Качковська Людмила Анатоліївна

2007 рік

· ІІ місце Легкоатлетичне чотирьохбір'я

· ІІ місце Футбол на базі АПК "Інвест"

2008 рік

· І місце в змаганнях "Шкіряний м'яч"

2010 рік

· ІІ місце Міські змагання "Олімпійське лелеченя"

2011 рік

· ІІ місце Міські змагання "Олімпійське лелеченя"

2012 рік

· І місце міські змагання з волейболу серед дівчат

· І місце міські змагання "Веселі старти"

· ІІІ місце обласні змагання "Веселі старти"

2013 рік

· І місце міські змагання "Веселі старти"

· ІІ місце обласні змагання "Веселі старти"

· ІІІ місце міські змагання з волейболу серед юнаків та дівчат

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/sviridenko_o_n.jpg

Свириденко Ольга Миколаївна

2007 рік

· ІІ місце Міський конкурс ім. П.Яцика

· І місце Міський конкурс "Ерудит"

· І місце у шкільному конкурсі "Ало, ми шукаємо таланти."

                      · І місце у шкільному конкурсі "Небезпечні забави"

2010 рік

·І місце міського конкурсу "Відгук на прочитану книгу"

2011 рік

· Лауреат Інтернет конкурсу "Патріот"

2012 рік

·Лауреат обласного конкурсу електронних робіт "Педагогіка здоров'я В.Сухомлинського: діалог поколінь."

·Міжнародний природничий інтегрований конкурс "Колосок"(сертифікати учасників)

2013 рік

· Лауреат Міжнародного екологічного конкурсу "Здоров'я може бути смачним"

· ІІ місце у шкільних змаганнях "Веселі старти"

 

 

http://klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/5139/413121/sitepage_61/images/moe_foto.jpg

Ємець Роза Володимирівна

2008 рік

· Лауреат міського конкурсу "Вчитель року - 2008" серед вчителів математики

2012 рік

· Учасник міського конкурсу "Вчитель року - 2012" серед вчителів інформатики

· Лауреат Міжнародного конкурсу "Молодь обирає здоровий спосіб життя"

2013 рік

·ІІ місце в шкільному конкурсі "Педагогічний олімп 2013"

·Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер" (сертифікати учасників, Срібний сертифікат - 1 учень)